FAQ

Financování PROFI ŽENY

Projekt PROFI ŽENA je financován z Evropského sociálního fondu za podpory Ministerstva práce a sociálních věcí. Cílem projektu je zvýšit klíčové kvalifikace živnostnic, čímž pomáháme vytvářet konkurenceschopné podnikatelské prostředí ve Středních Čechách.

Výuka

Výuka začíná v 9.00 a končí v 16:30 (včetně hodinové pauzy na oběd). Kurzy se konají v sídle společnosti Odyssey na adrese náměstí Barikád 1134/3, Praha 3 – Žižkov. Zde jsou k dispozici školicí místnosti se sociálním zařízením a konzultační prostory s wifi připojením. Studijní skupina je v počtu maximálně 14 účastnic.

Metody výuky

Zvolili jsme výukové metody podporující učení prožitkem pro získání praktických dovedností např. diskuze, modelové situace, hraní rolí, řešení případových studií, individuální i týmová spolupráce, brainstorming, trénink na kameru aj.

Osvědčení

Na konci kurzu od nás obdržíte certifikát o absolvování kur­zu.

Materiály

Pro každý kurz je připraven pracovní sešit, řada handoutů, Power Pointová prezentace a e-learningové studijní materiály.

Stravování

Drobné občerstvení pro Vás připravují Světová jídelna a bio kavárna Bio zahrada. Kdo nemá rád zdravou výživu, nechť si vezme své zásoby :-)

Garant projektu PROFI ŽENA

Projekt PROFI ŽENA realizuje společnost Odyssey Performance Enhancement Network spol. s r.o., která se od roku 1991 věnuje vzdělávání, poradenské činnosti a teambuildingovým programům. Zkušenosti s projekty dotovanými z Evropského sociálního fondu načerpala již v minulých letech při realizaci dlouhodobých vzdělávacích projektů:

• PROFI ŽENA I. – Rozvoj podnikatelských kompetencí žen podnikatelek

• "PROFI ŽENA II.– Rozvoj ženského mikropodnikání

• Praha – centrum evropského turismu

• Vstřícná a přístupná Praha

• Systém interního vzdělávání Copy General

• Škola pro nové tisíciletí – Základní škola krále Jiřího z Poděbrad

E-learning

V sekci E-learning je pro Vás připravena řada doplňujících materiálů ke každému tématu. Pro přístup zadejte do pole login Váš přihlašovací email a pak heslo, které Vám bylo zasláno na Váš email. E-learning je zpřístupněn až po absolvování kurzu.

Chybí zde nějaké odpovědi na Vaše otázky? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@profizena.cz či telefonním čísle 224 310 629.