Konzultace

Absolvujte 3 kurzy z nabídky projektu PROFI ŽENA a získáte od nás dárek – 3 hodiny konzultace dle vlastního výběru zdarma.

Pro objednání konzultace nás neváhejte kontaktovat na tel. 224 310 629 či emailu info@profizena.cz.

Emoční inteligence + Focusing

PhDr. Jan Benda

Hledáte v práci či v životě nový směr a chcete najít to, co vám doopravdy „sedne“? Chcete se naučit zvládat problematické situace s opravdovým nadhledem a porozuměním? Chcete získat schopnost nacházet v jakémkoli okamžiku vnitřní rovnováhu a zároveň i užitečnou vnitřní inspiraci? Nabízíme bezpečný prostor, čas a potřebnou podporu pro všechny, kteří mají odvahu se zastavit a hledat svou vlastní cestu. Podpoříme Vás a pomůžeme Vám najít vnitřní sílu a učinit správná rozhodnutí. Konzultace probíhají v příjemné, uvolněné atmosféře, vždy individuálně v čase, který si sami zvolíte.

V případě výběru konzultace Emoční inteligence či Focusing není již možné vybírat jiné téma. Celé 3 h připadají na tuto konzultaci. Délka konzultace se pohybuje od 90 – 120 minut.

Finanční poradenství

Ing. Olga Šeflová

Chcete založit běžný účet pro podnikání a čerpat další bankovní a finanční služby, ale pouze ty, které skutečně využijete (hromadné příkazy, platební karty, noční trezory, platby do zahraničí apod.)? Chcete provádět soukromé i podnikové platby co nejefektivněji – rychleji a levněji – prostřednictvím počítače (internet- nebo home- bankovnictví) nebo telefonu (tele- nebo GSM-bankovnictví)? Potřebujete poradit se žádostí nebo objasnit podmínky a parametry smlouvy o provozním úvěru nebo investičním úvěru pro Vaše podnikání nebo hypotečního a spotřebitelského úvěru pro Vaši rodinu (čerpání, splácení, úročení, zajištění úvěru apod.)? Jakou banku si vybrat nebo jak řešit případné problémy se stávající bankou? Není vhodné si nějaké zařízení či dopravní prostředek pouze pronajmout na leasing? I pokud byste rády pouze rozklíčovaly některé odborné finanční pojmy a získaly základní orientaci v různých oblastech finanční gramotnosti – můžete se obrátit na poradce Ing. Olgu Šeflovou.

HR poradenství

Mgr. Jitka Dobešová

Špatné rozhodnutí v oblasti HR může mít pro podnik fatální následky, nejen v oblasti financí – zvýšení nákladů či ztráta, ale hlavně v oblasti spokojenosti zaměstnanců – ztráta důvěry, snížení motivace, pokles pracovních výkonů… Zaměstnanci jsou nejcennějším zdrojem, jaký podnik má. Proto i péče o ně musí být správně nastavená. Chcete-li pomoci v oblasti výběrových řízení, vedení pohovorů, selekce CV, tvorby inzerátu, vzdělávání, motivačních pohovorů, hodnotících pohovorů anebo adaptačních programů neváhejte a vyzkoušejte naší HR konzultaci.

Komunikační a prezentační dovednosti

Ing. Lenka Lamešová

O kurzy zaměřené na komunikaci a prezentaci je dlouhodobě velmi vysoký zájem. Schopnost správně, věcně a asertivně se vyjádřit patří již mezi tzv. základní dovednosti každého zaměstnance v každé oblasti podnikání. A umění prezentovat sám sebe, svoji firmu, svůj obchodní záměr je polovina úspěchu. Proto využijte osobní konzultaci zaměřenou na tuto problematiku a již Vám nebude stát nic v cestě!

Marketingové poradenství (internet)

Ing. Gabriela Čížková

Jak pomocí internetu podpořit své podnikání? Jak a kde nabídnout své výrobky nebo služby? Jak si šplhnout u vyhledavačů? Pomohou sociální sítě? Jak přitom neutratit jmění? Co jde využít zdarma a legálně? Jak se domluvit s techniky a nepřijít o rozum, nebo peníze? Jak napsat text, který opravdu prodá? Podíváme se přímo na vaše podnikání, vaše nápady a potřeby. Odpovím na vaše otázky a položím vám další, které vás nasměrují dál. Budu mluvit srozumitelně, bez „ajťáckého“ slangu, slibuji. Objednejte si konzultaci, probereme v klidu mezi čtyřma očima, co budete potřebovat. Můžeme si domluvit i termín o víkendu nebo večer.

Právní poradenství

Mgr. Jan Ďoubal

V případě výběru právní konzultace není již možné vybírat jiné téma. Celé 3 h připadají na tuto konzultaci.

Nevíte si rady v právních problémech? Je pro Vás řeč paragrafů řečí jiného kmene? Bojíte se, že Vás špatný krok přivede do problémů. V rámci právní konzultace Vás provedu bludištěm potenciálních právních kliček. Připravím Vás na případná úskalí, případně Vám pomůžu vyřešit problémy či otázky Vás či Vašich blízkých.

Evropské dotace pro Vaše podnikání

Mgr. Jan Ďoubal

V případě výběru právní konzultace není již možné vybírat jiné téma. Celé 3 h připadají na tuto konzultaci.

Přemýšlíte o možnosti čerpat evropské dotace na Vaše podnikání? Nevyznáte se ve složitých výzvách, nařízení a jednotlivých operačních programech? Potřebujete právní poradenství v oblasti dotací z Evropského sociálního fondu? Nabízíme Vám naše 8leté zkušenosti s psaním grantových žádostí i samotným vedením řady úspěšně ukončených projektů.

Prodejní dovednosti a vyjednávání

Jana Vávrová

Varianta 1: Při individuální konzultaci budete mít příležitost navázat na témata probraná během tréninku a vyřešit si případné otázky či nejistoty spojené s praktickým využitím jednotlivých témat, prodiskutovat s lektorkou konkrétní situace, s nimiž se setkáváte a získat konkrétní doporučení ohledně jednání o Vašich produktech či službách, které nabízíte svým zákazníkům a klientům. Přínosem pro Vás bude individuální přístup a konkrétní odpovědi na vaše konkrétní otázky.

Varianta 2: Vzhledem k zájmu některých účastnic poskytujeme možnost „spojit“ individuální konzultační hodiny několika zájemkyň a vytvořit tak delší souvislý blok věnovaný procvičení obchodního jednání a zpětné vazbě prostřednictvím videokamery (nácvik jednání na modelových situacích či prostřednictvím situací z praxe jednotlivých účastnic). Přínosem pro Vás bude kromě získání podrobné a konkrétní zpětné vazby rovněž zvýšení Vaší jistoty při vystupování v reálných situacích.

Psychologické poradenství

Mgr. Pavel Jurníček

Jste unavená z toho, že musíte být vždy silná, úspěšná, atraktivní a pozitivní? Hledáte harmonii mezi pracovním a osobním životem? Utíká Vám někde energie a nevíte kde? Zaplaví Vás někdy úzkost z toho, zda to všechno zvládnete? Máte pocit, že ač se snažíte sebevíc, život Vám přesto „nechutná“? Nabízím Vám příjemný, bezpečný prostor, ve kterém můžete být i se svými pochybnostmi či nespokojeností. Společně se můžeme podívat na to, co Vás tíží. A můžeme hledat, co potřebujete k tomu, aby Vám život víc „chutnal“… více na www.hodos.cz

Sociální sítě pro podnikání

Eva Illésová, MA

Chcete maximálně využít možností, které nabízí sociální sítě? Nejste si jistí, co konkrétně mohou například Facebook, Twitter, LinkedIn nebo Pinterest přinést Vám a Vašemu podnikání? Nechte se inspirovat, osvětlit problematiku nastavení, správy a zabezpečení firemních i osobních profilů, pořádání soutěží, krizovou komunikaci nebo využití PPC reklamy. Více info najdete na www.illesova.cz.

Work – life balance

Ing. Zuzana Koláriková

Vyvážená a kvalitní strava pro zdraví, tělesnou pohodu i mentální výkonnost. Pestrý a zdravý pohyb pro pocit spokojenosti , energii a regeneraci. To jsou klíčové ingredience životního stylu, který pomáhá zdravě vyvažovat vypětí spojené s podnikáním a podporuje produktivitu v pracovním i osobním životě. V rámci konzultací prozkoumáme váš metabolický typ a související doporučení k jídelníčku, vhodné pohybové aktivity i klíčové faktory udržování vnitřní motivace a životní rovnováhy.

Začínáme podnikat

Ing. Helena Cetlová

Chcete podnikat, máte představu v jaké oblasti, ale nejste si jistá, zda v ní můžete uspět? Možná, že víte, že podnikání bude vaše budoucí cesta, ale nevíte přesně v jaké oblasti by to mělo být? Možná, že máte jasný cíl, ale nevíte jak, kde a s čím konkrétně začít? Obáváte se, že neskloubíte podnikání i rodinu? Nemáte jasnou představu, kde pro svůj konkrétní podnikatelský záměr budete hledat klienty? Pokusím se zodpovědět všechny vaše otázky, poradím, jak váš podnikatelský sen uvést do reálného podnikatelského plánu a jak ho začít realizovat. Ráda se podělím o své mnohaleté podnikatelské zkušenosti i nápady, jak uspět v konkrétním oboru podnikání a i poradím, jak se vyvarovat nejčastějších začátečnických chyb, aby vás vaše podnikání nejen dobře živilo, ale přineslo i životní naplnění.