Asertivita a řešení konfliktu

Aktuální termíny naleznete na této stránce dole pod popisem kurzu.

Nejste spokojena s tím, jak reagujete v konfliktních situacích? Necítíte se pevná v kramflecích při vyjadřování svého požadavku či nesouhlasu? Ráda byste se naučila prosadit se, ale zároveň tím neublížit či nijak neurazit druhou stranu?

V kurzu Asertivita a řešení konfliktů se seznámíte s asertivními technikami, dozvíte se, jak ovládat své emoce, jak reagovat v konfliktních situacích, jak nestrávit svůj život pasivně v koutě a jak neusínat s pocitem „tohle jsem měla říct/udělat jinak“. Kurz je prostě určen pro všechny, kteří chtějí být „pilotem“ svého života, nikoli jen pasivním pasažérem.

Projekt PROFI ŽENA – Střední Čechy se soustřeďuje zejména na ty aspekty důležité pro podnikání a řízení, ve kterých ve srovnání s ženami vynikají muži a k nimž patří i tato problematika. Jde o dovednosti, které jsou velmi ovlivňovány charakterovými vlastnostmi vůdčí osobnosti. Vzhledem k tomu, že je u žen všeobecně znám nedostatek sebedůvěry, schopnosti se rychle rozhodnout a svůj názor prosadit, klade si tento kurz za cíl vhodným tréninkem dosáhnout v tomto směru podstatného zlepšení u všech žen-podnikatelek – účastnic kurzu.


Lektor

Mgr. Alena Srbová

Organizace kurzu

Místo konání: Odyssey Learning Center náměstí Barikád 1134/3, 130 00 Praha

Délka kurzu: 9.00 – 16.30

Velikost skupiny: max. 14 osob

Součástí kurzu jsou studijní materiály a zajištění celodenního občerstvení.

Poplatek: Kč 0,–

Účast v první replikaci kurzů je zcela zdarma. Od 1. 1. 2013 bude vybírána vratná záloha ve výši 500,–, která Vám bude navrácena po absolvování 3. kurzu

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny kurzu. Zkuste to prosím později, anebo zvolte jiný kurz.