Emoční inteligence

Aktuální termíny naleznete na této stránce dole pod popisem kurzu.

Emoční inteligence je právem považována za klíč k úspěchu při práci s lidmi, ale i klíč ke zvládání sebe sama. Chcete si změřit své EQ a naučit se svou emoční inteligenci rozvíjet?

Náš kurz vám poskytne praktické návody k využití emoční inteligence k úspěšnému zvládání požadavků náročného světa práce a vztahů s jinými lidmi, ke zdárnému řešení konfliktů a problémů a k budování uspokojivých vztahů nejen na pracovišti, ale ve všech oblastech života. Naučte se využívat intuici a kreativně pracovat s vlastními zdroji v práci, doma i při trávení volného času!

Genderový charakter tohoto kurzu, který projekt PROFI ŽENA – Střední Čechy důsledně prosazuje, vychází z obecného zjištění daleko většího emočního potenciálu žen v průměru, než je tomu u mužů, což je většinou považováno za ženský handicap, i když úzce souvisí se schopností empatie, která je naopak považována v obecném životě za přednost. Kurz Emoční inteligence by měl proto být pro ženy-podnikatelky vodítkem, jak se při podnikání nestat tvorem bez emocí, nýbrž jak této odlišnosti vhodně využít.

KURZ JE VÝHODNÉ ABSOLVOVAT SPOLEČNĚ S KURZEM FOCUSING.


Lektor

PhDr. Jan Benda

Organizace kurzu

Místo konání: Odyssey Learning Center náměstí Barikád 1134/3, 130 00 Praha Délka kurzu: 9.00 – 16.30

Velikost skupiny: max. 14 osob

Součástí kurzu jsou studijní materiály a zajištění celodenního občerstvení.

Poplatek: Kč 0,–

Účast v první replikaci kurzů je zcela zdarma. Od 1. 1. 2013 bude vybírána vratná záloha ve výši 500,–, která Vám bude navrácena po absolvování 3. kurzu

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny kurzu. Zkuste to prosím později, anebo zvolte jiný kurz.