Intuice a kreativita

Aktuální termíny naleznete na této stránce dole pod popisem kurzu.

Tajemná, těžko uchopitelná, subtilní, nevysvětlitelná a záhadná – taková může být intuice pro toho, kdo zapomněl. Pro toho, kdo je s ní v kontaktu a dovede ji rozvíjet, intuice znamená zdroj štěstí a úspěchu, moudrost při řešení problémů, rozvoj kreativních nápadů, odhad budoucích trendů, správná rozhodnutí, výhodné smlouvy, spolehlivý partneři. Ano, intuice je schopnost, se kterou se rodíme a která nám umožňuje volit to nejvyšší z možného. Naučte se využívat pravou hemisféru a vyzkoušejte si, jak je možné intuici zachytit. Logika není vše. Probuďte instinkty lovce!

Intuice, mnohdy označovaná jako šestý smysl, vnitřní vědění, instinkt, předtuchy, tichý vnitřní hlas, vnitřní pocit apod., je spontální proces, který se rozvíjí za určitých podmínek. Kurz Vás naučí, jak takové podmínky připravovat. Budete schopny rozeznat intuici od zaměnitelných tendencí mysli a najdete způsob, jakým k Vám promlouvá. Vyzkoušíte různé způsoby, jak intuici zachytit. Zjistíte, zda k Vám bude promlouvat přes tělo, obrazy, sny či vnitřní hlas, jestli ji zesílíte tužkou, štětcem, kamenem nebo hudebním nástrojem.

Přijďte s námi probudit Váš vnitřní hlas na kurzu Intuice a kreativita. Jako všechny ostatní kurzy zařazené do projektu PROFI ŽENA – Střední Čechy je i kurz Intuice a kreativita zaměřen genderově na pomoc ženám-podnikatelkám. Vychází z toho, že určitá schopnost intuice je dána ženám oproti mužské populaci geneticky a souvisí se základní úlohou ženy-matky. Nicméně kurz ženám-podnikatelkám ukáže, jak této výhody využít především v profesním životě. Pokud jde o kreativitu, psychologové by asi potvrdily, že u této vlastnosti nebyly zjištěny mezi oběma pohlavími podstatné odlišnosti. Kurz však podpoří kreativitu v těch oborech, které jsou bližší především ženám.


Lektor

PhDr. Jan Benda

Organizace kurzu

Místo konání: Odyssey Learning Center náměstí Barikád 1134/3, 130 00 Praha

Délka kurzu: 9.00 – 16.30

Velikost skupiny: max. 14 osob

Součástí kurzu jsou studijní materiály a zajištění celodenního občerstvení.

Poplatek: Kč 0,–

Účast v první replikaci kurzů je zcela zdarma. Od 1. 1. 2013 bude vybírána vratná záloha ve výši 500,–, která Vám bude navrácena po absolvování 3. kurzu

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny kurzu. Zkuste to prosím později, anebo zvolte jiný kurz.