Jak zvládat stres

Aktuální termíny naleznete na této stránce dole pod popisem kurzu.

Věnujete až příliš času práci a zůstává vám málo prostoru pro sebe? Potřebujete „dobít baterky“ a naučit se „vypnout“? Chcete se zbavit napětí a pustit zbytečné starosti z hlavy?

Díky našemu kurzu porozumíte principům vzniku a působení stresu a naučíte se osvědčené postupy a strategie pro jeho zvládání. Zmapujete si zdroje stresu ve vaší práci a životě, vyzkoušíte si netradiční cvičení pro doplnění životní energie a vitality i pro zvládnutí strachu, hněvu a smutku. Poznejte, jak zatočit s vnitřními stresory, jak zvládnout akutní stres i jak stresu předcházet!

Kurz jak zvládat stres Vás provede účinnými technikami práce se stresovou reakcí, naučí Vás nalézat klid a pochopení a ukáže Vám, že život přináší více pozitivních než negativních zkušeností, jen na ty pozitivní dokážeme rychleji zapomenout. S ohledem na klíčový požadavek projektu PROFI ŽENA – Střední Čechy na skutečně genderový přístup k tématu je tento kurz zaměřen na nejčastější stresové situace žen-podnikatelek spojené s jejich povinnostmi vůči dětem a rodině vůbec. Kurz však bere v úvahu i další stresující prvek u žen, a to je poněkud odlišné chápání odpovědnosti v profesním a soukromém životě, než tomu bývá u mužů.


Lektor

PhDr. Jan Benda

Organizace kurzu

Místo konání: Odyssey Learning Center náměstí Barikád 1134/3, 130 00 Praha

Délka kurzu: 9.00 – 16.30

Velikost skupiny: max. 14 osob

Součástí kurzu jsou studijní materiály a zajištění celodenního občerstvení.

Poplatek: Kč 0,–

Účast v první replikaci kurzů je zcela zdarma. Od 1. 1. 2013 bude vybírána vratná záloha ve výši 500,–, která Vám bude navrácena po absolvování 3. kurzu

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny kurzu. Zkuste to prosím později, anebo zvolte jiný kurz.