Jarní očista těla i duše

Po náročném období vánočního shonu plném hodování a silvestrovském bujaření je na čase nastartovat naše tělo a vykročit do jara plné energie a radosti ze života. Workshop je určen pro všechny ženy, které chtějí uvést svůj organismus znovu do rovnováhy. Na programu je jak teoretická část, tak i praktické vyzkoušení vodního a saunového světa v čtyř hvězdičkovém Wellness hotelu Step v Praze.

Životní styl člověka se neustále zrychluje, slovo stres se začlenilo do našich každodenních slovníků, doba je uspěchaná a my žijeme ve stálém poklusu. Tento novodobý fenomén je vykoupen, dříve či později, řadou zdravotních problémů, od fyzických projevů jako je bolení hlavy a zad, vysoký krevní tlak či obezita, tak i psychických obtíží, jako je neschopnost soustředění, pocit vyhoření či deprese. A často stačí opravdu málo – udělat si čas sám na sebe a pomocí osvědčených metod očistit své tělo i duši. Pro každou účastnici je připraven dárek voucher na detoxikační medovou masáž zdarma od partnera projektu David wellness fitness, Pod Parukářkou 2, Praha 3.

ČEMU SE BUDEME VĚNOVAT

Zdravá žena – psychická a fyzická stránka v rovnováze Detoxikace z hlediska vyvážené stravy, pohybu a práce s emocemi Stravování pro získání energie Vitamínové doplňky proti stresu Pohybová cvičení na odstranění stresu 7 pravidel správného time managementu Oddělování a harmonizace rolí práce – rodina – zábava Syndrom vyhoření (příčiny, symptomy, příznaky, prevence a léčba) Relaxace Podnikatelské úspěchy – tipy, rady

CENA: Vratná záloha 200 Kč (poplatek bude vrácen na místě)

KDY: středa 27. 2. 2013 od 10:00 – 17:00

KDE: Wellness Hotel STEP, Malletova 1141, 190 00 Praha 9

S KÝM: Ing. Zuzana Koláriková – nutriční poradce, trenérka, masérka, instruktorka cvičení z kategorie „body and mind“ (Pilates, Chi-toning aj.)

KAPACITA: 25 účastnic Přihlaste se zde, či info@profizena.cz, kapacita je OMEZENA ! ! !

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny kurzu. Zkuste to prosím později, anebo zvolte jiný kurz.