Manažerské dovednosti pro každý den

Aktuální termíny naleznete na této stránce dole pod popisem kurzu.

Být dobrou manažerkou není samozřejmostí a není to nic snadného. Dobrá manažerka zvládá rychlé a efektivní rozhodování, nebojí se prezentovat své názory a připomínky, dokáže řešit konfliktní situace s nadhledem, ovládá řeč těla a přesvědčivou komunikaci, má dobrý time management, je pečlivá, pracovitá, umí ovládat své emoce, povzbudit v těžké chvíli a navíc dokáže perfektně skloubit svůj pracovní a soukromý život tak, že ani jedna sféra není o nic ochuzena. Myslíte, že je to nemožné?

My víme, že to lze. Přijďte se sama přesvědčit na náš kurz, kde Vám pomůžeme lépe porozumět roli manažerky tak, abyste se pro své okolí stala inspirující osobností. V této souvislosti určitě není třeba zvlášť zdůrazňovat zásadní rozdíl mezi manažerským chováním mužů a žen. Kurz tyto odlišnosti bere v úvahu a snaží se o to, aby ženám doporučil v rámci podnikání nebo i jiného druhu řízení (např. ve veřejné správě, politice apod.) takové chování, postoje, návyky či jednání, které dají vyniknout ženským charakteristikám.


Lektor

Mgr. Jitka Dobešová

Organizace kurzu

Místo konání: Odyssey Learning Center náměstí Barikád 1134/3, 130 00 Praha

Délka kurzu: 9.00 – 16.30

Velikost skupiny: max. 14 osob

Součástí kurzu jsou studijní materiály a zajištění celodenního občerstvení.

Poplatek: Kč 0,–

Účast v první replikaci kurzů je zcela zdarma. Od 1. 1. 2013 bude vybírána vratná záloha ve výši 500,–, která Vám bude navrácena po absolvování 3. kurzu

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny kurzu. Zkuste to prosím později, anebo zvolte jiný kurz.