Slaďování osobního a profesního života

Aktuální termíny naleznete na této stránce dole pod popisem kurzu.

Ráno vstát, vzbudit děti, vypravit sebe i děti, rozvézt děti do školek/škol, utíkat do práce, pracovat, utíkat z práce, vyzvednout děti, nakoupit, připravit večeři, napsat úkoly, vyprat, poklidit, uložit děti a… konečně čas pro sebe. Poznáváte se?

Pokud ano, řekněte si teď nahlas: „DOST, takhle to dál nejde!“ A pojďte to změnit na našem kurzu Slaďování pracovního a osobního života, kde se budeme zabývat nejen dobrým time mangementem a asertivními technikami, ale také správnými způsoby relaxace.

I když z přísně genderového hlediska by se mělo očekávat, že tato problematika se týká obou pohlaví, obecná praxe prozatím ukazuje, že jde především o problém týkající se většinou žen. Projekt PROFI ŽENA – Střední Čechy je zaměřen na pomoc ženám vyrovnat se se zátěží, která z tohoto stavu vyplývá, snaží se však také ukázat, jaká by měla být participace každého z partnerů na rodinných povinnostech a jaké jsou možnosti dosáhnout v tomto směru event. zlepšení. Problém má samozřejmě ještě další aspekt, na který kurz reaguje: jak řešit problém žen-podnikatelek zaměstnávajících ženy s rodinnými povinnostmi a neprodělat.


Lektor

Ing. Lenka Lamešová

Organizace kurzu

Místo konání: Odyssey Learning Center náměstí Barikád 1134/3, 130 00 Praha

Délka kurzu: 9.00 – 16.30

Velikost skupiny: max. 14 osob

Součástí kurzu jsou studijní materiály a zajištění celodenního občerstvení.

Poplatek: Kč 0,–

Účast v první replikaci kurzů je zcela zdarma. Od 1. 1. 2013 bude vybírána vratná záloha ve výši 500,–, která Vám bude navrácena po absolvování 3. kurzu.

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny kurzu. Zkuste to prosím později, anebo zvolte jiný kurz.