Time management

Aktuální termíny naleznete na této stránce dole pod popisem kurzu.

Kladete si otázku, o čem vlastně ten time management je? Time management 4. generace se vrací zpět k potřebám člověka, zdůrazňuje hodnotu a kvalitu života člověka a soulad osobních priorit s firemními prioritami a hodnotami.

Nejde tedy jen o precizní uspořádání úkolů, efektivní plánování, koordinaci různých aktivit, pracovních i mimopracovních, a práci s prioritami. Do popředí je stavěn člověk – samostatný, spokojený a vyrovnaný. Člověk, který netrpí pocitem, že mu život protéká skrz prsty a že na to důležité nemá čas. Přestaňme říkat: „Nemám čas.“ a naučme se rozpoznávat své časožrouty a hospodařit s časem tak, abychom dokázali zvládnout vše podstatné.

Dnešní pohled na tuto oblast ztělesňuje jádro genderové problematiky: žena jako plnohodnotná členka společnosti s právem rozhodovat o sobě a svém postavení stejným způsobem a ve stejném rozsahu jako muž. V praxi se však tento logický a zcela přirozený předpoklad jeví docela jinak. Proto je třeba upozornit – a projekt Profi žena – Střední Čechy tak skutečně činí – na to, že skutečná rovnost mužů a žen může být pouze tam, kde i time management jako takový tuto rovnost prosazuje.


Lektor

Ing. Jan Sommer

Organizace kurzu

Místo konání: Odyssey Learning Center náměstí Barikád 1134/3, 130 00 Praha

Délka kurzu: 9.00 – 16.30

Velikost skupiny: max. 14 osob

Součástí kurzu jsou studijní materiály a zajištění celodenního občerstvení.

Poplatek: Kč 0,–

Účast v první replikaci kurzů je zcela zdarma. Od 1. 1. 2013 bude vybírána vratná záloha ve výši 500,–, která Vám bude navrácena po absolvování 3. kurzu

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny kurzu. Zkuste to prosím později, anebo zvolte jiný kurz.