Vyždímejte z internetu víc

Google služby

Google není jen vyhledávač. Dává zdarma tolik šikovných nástrojů, že se nějaký určitě bude hodit i vám. Nejspíš některé používáte, jiné občas a o některých jste zatím neslyšeli. Věděli jste, že vyhledávací okénko umí i počítat, převádět jednotky, najít fialový pásek nebo skoro zapomenutou knihu? Podíváme na Google kalendář, mapy, překladač, Gmail a sociální síť Google+. Projdeme si nejpoužívanější Google služby a ukážeme jejich užitečnost pro podnikání i běžný život.

Co se honí hlavou návštěvníkům (vašich) stránek

Připravit web stojí spoustu námahy, přemýšlení, energie i peněz. Když už běží a přicházejí tam návštěvníci, jste asi zvědavé, co se jim líbí, nebo proč tak rychle odcházejí. A my to dokážeme zjistit. Ze statistik se dozvíme, JAK se lidé na webu chovají. Testování nám odpoví, PROČ to dělají právě takhle. Ukážeme si, jak použít statistiky Google Analytics a jak v nich najít potřebné informace. Ukážeme si, jak testovat s uživateli a uvidíte, že oboje zvládnete klidně samy.

Jak napsat text, který chytí a prodá

Jak nenudit a napsat pro svůj web (leták, mailing) texty, které nadchnou? Proč čtení obchodních podmínek funguje jako uspávací pilulka, zatímco od dobrého blogu se nedá utrhnout? Čím to je? Někdo má prostě na psaní talent a zrovna Vy to nejste? Kdepak! Psaní je především řemeslo. Má svá pravidla a dá se naučit. Pootevřeme dveře copywritingu – psaní obchodních textů a to zejména pro web.

Organizační poznámka

Pro workshop není nutné mít s sebou notebook, ale když si ho vezmete, můžete si některé věci na místě vyzkoušet. Wi-Fi bude k dispozici. Není nutné mít svůj web, ale pokud nějaký máte, pošlete předem jeho adresu (odkaz) na mail profizena@gabriela.cz a můžete na workshopu získat několik konkrétních postřehů.

A jako bonbonek pro všechny účastnice: hodinový vstup do vodního a saunového světa Infinit! Nezapomeňte si plavky :-)

KDY: 6. 12. 2013

KDE: Wellness Hotel STEP, Malletova 1141, 190 00 Praha 9

S KÝM: Ing. Gabriela Čížková

KAPACITA: 19 osob

CENA: 200,– Kč (vratná záloha)

PROGRAM

9:30 – 10:00 – registrace

10:00 – 12:00 – výukový blok

12:00 – 13:00 oběd

13:00 – 15:00 – výukový blok

15:00 – 15:30 – pauza

15:30 – 17:00 – návštěva vodního a saunového světa Infinit

Přihlaste se na www.profizena.cz (po přihlášení do registračního systému v pravém horním rohu home page).

Pro registraci a termíny se přihlašte

Nemáte účet? Zaregistrujte se!