DomůRodinaJak vybrat kvalitní pánskou košili?

Jak vybrat kvalitní pánskou košili?

Do skříně každého muže rozhodně patří pánské košile. Moderní střihy, barvy a druhy košil umožňují to, že si je můžete obléct prakticky kamkoli bez ohledu na to, abyste se dlouho rozhodovali s čím je můžete stylově zkombinovat. Pokud nepatříte ke společenským lidem, kteří vyhledávají oslavy a užívají si slavnostních příležitostí, tak si můžete vybrat košili, která je vhodná pro volnočasové aktivity nebo do města.

Střih košile a správná velikost
Základem výběru je najít ten správný střih košile, který si zamilujete a budete se v něm cítit komfortně. Střih pánské košile musí odpovídat typu vaší postavy. Správný střih souvisí také s výběrem vhodné velikosti. Střih pánské košile může mít různé číslování, a proto je nutné, abyste si košili před koupí vždy vyzkoušeli.

Moderní střihy
Pro mnohé muže jsou příjemné a pohodlné pánské košile slim fit, které mají moderní střih se zúženým pasem. Kvalitní slim fit košile se zúženým pasem lépe obepínají postavu, což umožní také to, že budete vypadat více elegantně. V létě si můžete dopřát také odvážnější vzory a motivy, které se snadno kombinují.

Barvy a motivy pánských košil
Košile pro běžný den nebo pod oblek byste měli vybírat v neutrálních barvách. Jednoduše se kombinují a vynikne tak i samotný oblek. Vhodný je také odstín šedé barvy. Pokud patříte mezi fanoušky vzorů, tak vybírejte takové, které budete umět zkombinovat. Případně můžete být otevřeni také zajímavým kontrastním vzorem, které můžete zkombinovat s každodenním oblečením. Nemusíte se bránit ani pastelovým barvám, které dodávají košili zajímavý design.

Výběr závisí na správném střihu a velikosti, důležité je, aby vám pánská košile seděla v ramenou. Rozhodně by neměla být příliš obtažena, ale ani příliš volná. V příliš obtažené košili byste se necítili komfortně a také nemohli pohodlně hýbat.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek