DomůPro ŽenyChcete ho zpátky? Změňte toto a zaručeně budete úspěšná!

Chcete ho zpátky? Změňte toto a zaručeně budete úspěšná!

Opustil vás přítel nebo jste právě podepsali rozvodové papíry? Vy už třetí měsíc plavete v soplých kapesnících a slzné kanálky jsou stále zapnuté? Pokoušeli jste překonat rozchod či rozvod, který jste nechtěli? Dokonce jste změnili město, zemi či se přestěhovali na jiný světadíl? Stále to nepomáhá a vám se dnem a nocí sní tentýž sen, že žádný rozchod nebyl? Chcete ho zpátky?

Pokud ano, máte problém. Stále milujete svého bývalého! Nikdo však netvrdí, že je to neřešitelný problém. Možná jste opravdu přišli o lásku svého života a víte na co nesmíte zapomínat? Boj za lásku je nejsilnější boj, který můžeme rozpoutat.

Bojujte za lásku!
Má váš bývalý nějakou novou přítelkyni nebo je pořád sám i několik měsíců po rozchodu či rozvodu? Pokud nemá, chytejte se lana, možná vás někdo vytáhne z bahna konečně na souš. Nebojte se, možná se budete cítit jako velryba, kterou ne a ne vytáhnout, ale pokud i vy zaberete, budete se cítit jako malá kreveta!

Co dělat a jak ho dostat zpátky?
Jak jste sbalili vašeho bývalého? Diskotéka či rande na slepo nebo to byl kamarád kamarádova kamaráda? Na tom nezáleží. Jednoduše se vyvarujte tomu, co fungovalo předtím. Začněte jinak. Potkáváte bývalého v obchodě, ve škole, ve městě nebo jen tak běžně v parku? Zkuste s ním zažít něco nového! Hoďte se mu do náruče nebo udělejte něco bláznivého, co jste do té doby neudělali. Možná vzbudíte v něm výsměch a možná ho pobavíte. A víte, co je nejlepší lék? Smích! Pokuste se udělat život s vámi zábavnějším a krásnějším. Je to jen na vás. Vždyť přece vy víte, že ho chcete zpátky pokud bojujte!

depressed young woman burning photo card of ex-boyfriend

Nesnažte se vrátit váš vztah do podoby, kterou měl před rozchodem!
V poslední řadě nesmíte zapomenout na to, že váš vztah nemůže být už stejný jako dřív! Snažte se do něj vložit to, co v něm dříve chybělo. Nenaplňujte ho hádkami, ale spíše se zaměřte na něco prospěšnějšího pro vztah. To už je jen na vás, co to bude. Vy znáte sebe i vašeho bývalého. Jen vy víte přijít na to, co by vás mohlo zachránit. Do toho! Bojujte za lásku!

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek