DomůPro ŽenyVyrobte mu originální dárek, na který nezapomene!

Vyrobte mu originální dárek, na který nezapomene!

Společná fotka v srdíčkovém rámečku, romantický pobyt v hotelu či hodinky na památku jsou určitě fajn. Zkuste mu však darovat víc než věc nebo zážitek. Darujte mu vaše společné vzpomínky!
Tento dárek vyžaduje více než plnou peněženku. Bude vás totiž stát to nejcennější – váš čas. Pokaždé, když se svým milovaným prožijete něco výjimečného, ​​zvěčněte tento okamžik na kousek papírku. Napište na něj datum a popište situaci, kterou jste spolu zažili z vašeho pohledu. Pokaždé, když se vyskytne podobná situace, zapište ji a papírky s odkazy odkládejte.

pomůcky

Zapojte kreativitu a nastříhejte červená srdíčka a zážitky pište na ně. Je váš milovaný fotbalista? Pište odkazy na vystřižené fotbalové míče a přibližte se mu tímto malým gestem ještě víc. Když se bude blížit den vašeho výročí, připravte si krabičku nebo třeba obyčejnou nádobu od kávy. Ozdobte ji podle vlastní fantazie nebo na ni nalepte vaši společnou fotku. A pak už jen netrpělivě čekejte na okamžik, kdy mu svůj malý – velký dárek předáte.

Možná bude překvapen, možná dojat, ale určitě ne zklamaný. Krabička plná nejkrásnějších okamžiků vaší lásky mu vás připomene pokaždé, když bude potřeba. Možná i v dobách, kdy bude mít vaše láska krizi. A právě tehdy si ji otevře a vylosuje vzpomínku například na váš první polibek. Pousměje se a připomene si všechny ty fantastické věci, pro které vás miluje.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek