DomůPro ŽenyExpřítel: Zapomenout či ponechat?

Expřítel: Zapomenout či ponechat?

V životě každé alespoň jednou nastane, že všechno nevyjde ve vztahu, tak jak má a je čas dát svému současnému příteli sbohem. A už je z něj expřítel! Samozřejmě čest výjimkám, kdy zůstanete se svou první láskou a žijete celý život jako v pohádce. Gratuluji!

My ostatní, co nemáme takové štěstí, musíme řešit, jak se zachováme ke svému ex. Kde bude náš expřítel po letech? Je několik možností, já uvedu nejčastěji tři případy.

  1. Expriatel jako nejlepší kamarád
    Rozešli jste se, ale máte spolu tolik společného, ​​že se ne a ne přestat setkávat a každý den si musíte říct nové zážitky ze dne. Pokud vám to vyhovuje tak super, ale takový vztah může sklouznout do podoby „friends with benefits“ a potom nastává mnoho nedorozumění. Jste znovu spolu, nejste? A mnoho jiných otázek.

Takový kamarádský vztah může fungovat jen do té doby, než si jeden v vás najde novou lásku. Pak už na svého kamaráda máte méně času a pokud si čas také najdete, tak rozhovor sklouzne do toho, jak vám je krásně, dobře, zamilovaně a tak dále. Vašemu ex se určitě líbit nebude, jak vám je skvěle a začne žárlit a závidět. A samozřejmě, takový kamarád se nebude líbit ani vašemu nynějšímu. Vždyť kdo by byl rád, aby jeho přítelkyně byla vystavena lákadlu minulosti. Nastane slabá chvilka, nebodaj alkohol a v hlavě muže už úřadují různé myšlenky. Co ta jeho přítelkyně s tím svým ex vlastně dělá a jaký má důvod se s ním setkávat? Potom už následuje výslech a mnoho otázek. No kdo to potřebuje?

Breakup. Angry Girl Tearing Apart Photo Of Happy Moments With Ex-Boyfriend After Quarrel And Seperation Sitting Indoor. Selective Focus
  1. Nezapomenete na sebe
    Každý potřebuje po rozchodu trochu času. Někdo víc, někdo méně, ale ten čas tam být musí ať si utřídíte myšlenky. Pokud zjistíte, že se svým ex se nemůžete setkávat často, tak je zde nejlepší řešení. Občas si napište, zjistěte co má nové a jak se mu daří. Pokud to zvládnete, tak si můžete spolu zavolat, popřípadě skočit na skleničku, nebo do kina. Taková interakce je nejlepší, ale tak maximálně jednou, dvakrát za měsíc. Více nedoporučuji, nakolik může velmi snadno nastat případ první a ten přináší jen mnoho problémů.
  2. Zapomenete na sebe
    Takto končí ty nejtěžší rozchody, kde bylo mnoho problémů, neshod, popřípadě i nějaké ty nevěrnosti. Sice si pamatujete, že jste s někým chodili, nebodaj bydleli, ale nemáte potřebu vědět nic o jeho životě. Nezajímá vás jak se má, co má nového, co dělá ve volném čase as kým se potýká. Na ulici ho sice pozdravíte, na facebooku mu občas něco lajknete, ale tam celý vztah končí. Po extrémních rozchodech může nastat i vymazání čísla, přítele na sociálních sítích, nebo odstěhování se do jiné země.

Ať už si zvolíte kterýkoli příklad interakce se svým expřítelem, tak držím palce, ať je váš výběr ten nejlepší a nelitujete svého rozhodnutí!

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek