DomůPro ŽenyJste dobrou milenkou? 9 znaků, které určitě nesplňujete

Jste dobrou milenkou? 9 znaků, které určitě nesplňujete

Ženy, nebojte se! Vím, že je to opět jedna z těch pod-kůží zalézajících témat, proto budu psát úplně potichu. Inu, máte někdy tak otravnou myšlenku, že možná nejste zrovna dobrou milenkou? Znaky o tom, že zde nejste „doma“, mohou být naprosto nenápadné nebo zcela markantní.

Vím, vím, my ženy jsme neskutečně sebekritické, a já naši sebekritiku nehodlám ještě zvyšovat, tak to vezměme takto: jen si to „čekněte“ a pokud žádný z těchto znaků nesplňujete, neznamená to sice ještě, že jste snem každého muže, ale nejméně víte, že můžete být na sebe méně přísná. Jak zjistíte, jestli jste dobrou milenkou?

Sebejistota
Jedním z nejhlavnějších znaků toho, že jste v milování jednička, je vyšší stupeň sebejistoty a uvědomování si vlastní sebehodnoty. Je to tak, nelžem a nevyzujete se z toho. Pokud se bojíte být viděna svlečená, neuvolníte-li se při milování při zapnutém světle a chcete se milovat pouze ve tmě (někdy je i milování ve tmě fantastické – samozřejmě), nebo pokud nedovolíte partnerovi, aby se vás na některých místech dotýkal (pokud během milování řešíte jak vypadáte), je to definitivní znakem nekvalitního milostného života. Ženy, život je vážně krátký, nejvíc se uvolňujeme a vychutnáváme sex až někdy po čtyřicítce. Prosím vás nečekejme, vždyť milování je krásná část života, tak se cíťme v naší kůži pohodlně už dnes.

Neřeknete, co chcete
Inu, toto nedělá v posteli špatnou jen vás, ale také vašeho partnera. Ano, je to vážně obtížné otevřít se a říct (nějakým normálním způsobem), co byste chtěli. Lituji, je to nevyhnutelné. Vždyť nakonec – jak jinak by to mohl váš partner vědět?

Nevíte, co chcete
Zde si říkáte: „Tak tohle opravdu nemůže být znakem toho, že nejsem dobrá v milování, protože není možné vědět co přesně chci.“ Pokud máte málo nebo žádné zkušenosti s milováním, můžete si nejméně představit to, co byste chtěli vyzkoušet. Nakonec to nemusí být přesně to, co se vám líbí, ale alespoň máte jistotu a zkusili jste to.

Nikde nepřebíráte kontrolu
Není to vždy úkolem muže převzít kontrolu nad milováním. Jste-li pasivní, nemůže to být zábava ani pro jednoho z vás. Nemusíte být dominantní ani agresivní, ale opravdu pomůže, pokud jste ochotna převzít kontrolu alespoň jednou za čas.

Stále se chichocete
Smích sám o sobě není znakem vašich špatných kvalit jako milenky. Ba dokonce, smích během intimních chvil je dobrým znamením. Oproti tomu neustálé chichotání se, jako malá nesmělá školačka a otočení celé scény na nějaké dětské hry? Ó, ano, tohle může být problém.

Jste neskutečně ticho
Pokud jste už viděli nějaký dospělácký film, tak jste možná byla znechucena všem tím křičením a ječením. Zatímco některé ženy reagují i ​​tímto způsobem, vy nemusíte. Ale také není dobré být absolutně ticho a vypadat, že tam ani vlastně nejste. Při sebemenším tím uděláte z partnera pořádného paranoika.

Příliš analyzujete
Je dobré řešit a zvažovat to, co byste chtěli, nebo ne, zvláště pokud nemáte ještě mnoho zkušeností. Ale někdy to prostě musíte nechat plavat. Pokud je něco příliš přeanalyzováno, tak se docela vytrácí spontánnost situace, což může vést opravdu ke špatnému zážitku z milování.

Neprovádíte svou údržbu
Pokud se o sebe nestaráte, nemusí to znamenat, že jste špatná milenka, takže se netrapte. Ale pokud se ještě k tomu ani nestaráte o co chcete, nebo nevyvíjíte žádnou snahu, vlézáte do postele ve vytahaném pyžamu s krémem na tváři a odmítáte se zbavit několikatýdenního porostu na nohou (pokud to není vaší životní filozofií) tak ano, pak to také jednoduše vede k nekvalitnímu sexuálnímu životu.

Bojíte se zkoušet nové věci
Nedělejte nic, co se vám nelíbí. Ale nechytejte paniku z nových věcí, které jste ani nevyzkoušeli. Spontánnost je jeden z nejdůležitějších aspektů našeho sexuálního života.

ŽÁDNÁ Z TĚCHTO VĚCÍ NENÍ ZLOMOVÝM ZNAKEM PROTO, ABY SE NAD NĚČÍM TRÁPILI, TO JIŽ ALE VÍTE. NENÍ NUTNÉ, ABYSTE BYLI ZE SEBE NĚČÍM SKLAMANÁ. VŠE JE TO O UČENÍ SE A PŘIJÍMÁNÍ NOVÝCH ZÁŽITKŮ DO NAŠEHO ŽIVOTA. KAŽDOPÁDNĚ – JAK VIDÍTE, VŠECHNO TO SOUVISÍ SE STUPNEM NAŠÍ VNITŘNÍ POHODY, S NAŠÍM TĚLEM A SEBOU SAMOU. POKUD JSME OTEVŘENO NOVÝM VĚCÍM, ROSTEME A VEDÍME KVALITNĚJŠÍ ŽIVOT.

Jste dobrou milenkou?
Při milování jsou vždy dva. Pokud něco není OK, a vy se prostě podujmete něco zlepšit, dáváte tím hodně oběma. Pokud se to nikde neodrazí – nu, řekněme si rovnou – nějaká pravidla by si měli přečíst i chlapi! Tak a teď, myslíte si, že jste dobrou milenkou?

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek